Poniżej przedstawiamy listę szkół zgłoszonych do udziału oraz stan dokumentacji w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym dla uczniów szkół gimnazjalnych.

Stan z dnia 1 lutego 2013r.

Legenda:
- brak, oczekiwanie na dostarczenie

- dokumentacja zgodna z regulaminem

 

Publiczne Gimnazjum w Baborowie
(nauczyciel zgłaszający - Urszula Mekitów)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 1

 

Publiczne Gimnazjum w Białej
(nauczyciel zgłaszający - Jan Szymczyna)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 3

 

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Brzegu
(nauczyciel zgłaszający - Artur Świerczyński)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 4

 

Publiczne Gimnazjum przy Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu
(nauczyciel zgłaszający - Adam Oleszko)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 3

 

Publiczne Gimnazjum nr 4 przy Zespole Szkół nr 2 w Brzegu
(nauczyciel zgłaszający - Marek Miarczyński)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 3

 

Publiczne Gimnazjum nr 3 w Brzegu
(nauczyciel zgłaszający - Sylwester Frańczuk)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 3

 

Publiczne Gimnazjum w Cisku
(nauczyciel zgłaszający - Sybilla Drost)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 4

 

Publiczne Gimnazjum w Czarnowąsach
(nauczyciel zgłaszający - Krzysztof Stachowski)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: -

 

Publiczne Gimnazjum w Dębskiej Kuźni
(nauczyciel zgłaszający - Krzysztof Mełech)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 2

 

Publiczne Gimnazjum w Dobrodzieniu
(nauczyciel zgłaszający - Jarosław Szeląg)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 3

 

Publiczne Gimnazjum w Dobrzeniu Wielkim
(nauczyciel zgłaszający - Maria Tkocz)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 2


Publiczne Gimnazjum nr 1 w Głogówku
(nauczyciel zgłaszający - Tomasz Grabuńczyk)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: -


Publiczne Gimnazjum nr 1 w Głubczycach
(nauczyciel zgłaszający - Jacek Szczepanik)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 2


Publiczne Gimnazjum nr 1 w Głuchołazach
(nauczyciel zgłaszający - Ewa Koksanowicz)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 3

 

Publiczne Gimnazjum w Gogolinie
(nauczyciel zgłaszający - Anna Stanisławska)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 6


Publiczne Gimnazjum nr 1 w Grodkowie
(nauczyciel zgłaszający - Rafał Pałka)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 2


Publiczne Gimnazjum przy PZS w Jędrzejowie
(nauczyciel zgłaszający - Jacek Mrożek)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 2

 

Publiczne Gimnazjum w Jemielnicy
(nauczyciel zgłaszający - Piotr Frączek)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 7

 

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu
(nauczyciel zgłaszający - Łukasz Guziak)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 1

 

Publiczne Gimnazjum nr 5 przy Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu
(nauczyciel zgłaszający - Jarosław Gucwiński)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: 3

 

Publiczne Gimnazjum nr 4 w Kędzierzynie-Koźlu
(nauczyciel zgłaszający - Lesław Niżankowski)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 3

 

Publiczne Gimnazjum nr 5 w Kluczborku
(nauczyciel zgłaszający - Celina Targosz)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 1

 

Publiczne Gimnazjum w Komprachcicach
(nauczyciel zgłaszający - Danuta Puślecka)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 4

 

Publiczne Gimnazjum przy Zespole Szkół Sportowych w Krapkowicach
(nauczyciel zgłaszający - Grzegorz Kucharczyk)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 3

 

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach
(nauczyciel zgłaszający - Ewa Rysztyło)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 14

 

Publiczne Gimnazjum w Lewinie Brzeskim
(nauczyciel zgłaszający - Agnieszka Adamska)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 2

 

Publiczne Gimnazjum w Leśnicy
(nauczyciel zgłaszający - Joanna Rigol)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 5

 

Publiczne Gimnazjum przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ligocie Książęcej
(nauczyciel zgłaszający - Joanna Bednarczuk)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 1

 

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Namysłowie
(nauczyciel zgłaszający - Arkadiusz Pastucha)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 4

 

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Nysie
(nauczyciel zgłaszający - Piotr Brzeźny)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 5


Publiczne Gimnazjum nr 2 w Nysie
(nauczyciel zgłaszający - Janusz Żaczek)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: -

 

Publiczne Gimnazjum nr 3 w Nysie
(nauczyciel zgłaszający - Ewelina Włoch)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 1

 

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Oleśnie
(nauczyciel zgłaszający - Bożena Witych)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 5

 

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Opolu
(nauczyciel zgłaszający - Żaneta Iskierka)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: -1

 

Publiczne Gimnazjum nr 4 w Opolu
(nauczyciel zgłaszający - Robert Elias)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: -  2

 

Publiczne Gimnazjum nr 5 w Opolu
(nauczyciel zgłaszający - Aleksandra Trawińska)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 3

 

Publiczne Gimnazjum nr 7 w Opolu
(nauczyciel zgłaszający - Grzegorz Labisz)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 2

 

Publiczne Gimnazjum nr 8 w Opolu
(nauczyciel zgłaszający - Sławomir Górniak)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 1

 

Publiczne Gimnazjum nr 9 w Opolu
(nauczyciel zgłaszający - Krzysztof Mełech)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 3

 

Publiczne Gimnazjum nr 10 w Opolu
(nauczyciel zgłaszający - Ryszard Lisoń)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: -

 

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Prudniku
(nauczyciel zgłaszający - Ewelina Langfort)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 2

 

Publiczne Gimnazjum w Przyworach
(nauczyciel zgłaszający - Violetta Kata-Lach)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 2

 

Publiczne Gimnazjum w Smogorzowie
(nauczyciel zgłaszający - Grzegorz Adamowicz)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 2

 

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Strzelcach Opolskich
(nauczyciel zgłaszający - Krystyna Bąk)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 4

 

Publiczne Gimnazjum przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzelcach Opolskich
(nauczyciel zgłaszający - Paweł Pagacz)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 3

 

Publiczne Gimnazjum w Szymiszowie
(nauczyciel zgłaszający - Piotr Kiełbasa)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 1

 

Publiczne Gimnazjum w Tarnowie Opolskim
(nauczyciel zgłaszający - Henryk Kuźma)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 5

 

Publiczne Gimnazjum w Turawie
(nauczyciel zgłaszający - Józef Zając)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 3

 

Publiczne Gimnazjum w Zdzieszowicach
(nauczyciel zgłaszający - Marzanna Kotlewska)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 7


Publiczne Gimnazjum w Zębowicach
(nauczyciel zgłaszający - Krzysztof Stelmach)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 2

 

Publiczne Gimnazjum przy Zespole Szkół w Zimnicach
(nauczyciel zgłaszający - Joachim Wocka)
Pisemny/elektroniczny protokół eliminacji szkolnych: / Przykładowe zadanie konkursowe:
Lista zgłoszonych uczniów: - 1